Mission for the weekend 

Vi er kommet til midten av juni allerede. Det går fort, livet vårt. Husk å nyte og ta godt vare på sommerdagene. Mye kan vi bestemme selv, så gjør gode valg for deg selv både i tanker og handling.

Reklame

Publisert av

ingridtunheim

Hei, jeg er Ingrid og jeg bor på Jæren. Hjertelig velkommen til min blogg. Den handler om alt og ingenting fra min hverdag. Dagene hjemme, på hytta eller på jobb der jeg flyr rundt omkring som purser i SAS.

5 kommentarer om “Mission for the weekend ”

  1. Samme tenkte jeg, da vi kom hjem til Italia igjen idag morges, etter en veldig laaaang tur hjem fra Singapore…..
    Jøss, halveis i juni – men, vet du hva, her i Italia, fikk jeg vite av min italienske venninne, at det er jo IKKE sommer ennå vet du Helen. Det regnes først fra 21 juni….det er vår ennå, og da syntes jeg liksom ikke det gjorde så mye at juni var kommet så langt på vei 🙂

    God helg !!

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..