Når sommeren er for fuktig og du drømmer om sol og bedre dager, kan det kanskje hjelpe litt å ta sommeren med innendørs.Jeg kledde meg i regntøy i formiddag og gikk en tur, og det var egentlig veldig fint. Jeg så på alt det fine som vokser langs grusveien og tenkte, «Hvofor ikke ta sommeren med hjem og inn»? Jeg hadde ikke med kamera, så iPhonen fikk duge i dag.
Du kan plukke med deg en kopp villbringebær til å ha på dagens vaffel eller yoghurt, lukke øynene når du spiser det og bare nyte.
Vasen kan fylles med blomster og grønt som du finner langs veikanten. Holdes øynene åpne, kan man se de vakreste ting, selv i regnvær.
Så fine bilder du har tatt. Det første bilde minner meg om barndommens sommre med store jorder som ble slått som for til hesten, kuene og sauene. . Mark bringebær har vi ikke men får kjøpt norske.
Jeg elsker slike blomsterkanter. De gir gode vibber.
Så fine bilder. Det er jammen sant, vi kan jo ta med sommeren inn via flotte buketter med markblomster, villbringebær og annet vi finner ute.
Ønsker deg en fin dag😍