You made my day!

Dere, på søndag hadde jeg leserrekord på på bloggen min, og det var så utrolig gøy og en skikkelig opptur for meg. Tusen takk til hver og en av dere for at du tar deg tid til å stikke innom og hilse på meg. Hver og en av oss er vakker og unik, men de fleste av oss trives og blomstrer best i fellesskap med andre. Jeg blir altså så glad når jeg ser at dere til sammen er mange som besøker meg igjen og igjen, og jeg har altså plass til enda mange flere også.

Jeg hadde planlagt et annet innlegg i dag, men fikk så lyst å fortelle deg om leserrekorden fordi jeg blei så uendelig glad. You made my day! Kanskje får jeg publisert det opprinnelig planlagte innlegget senere i dag, så stay tuned!

Reklame

Publisert av

ingridtunheim

Hei, jeg er Ingrid og jeg bor på Jæren. Hjertelig velkommen til min blogg. Den handler om alt og ingenting fra min hverdag. Dagene hjemme, på hytta eller på jobb der jeg flyr rundt omkring som purser i SAS.

16 kommentarer om “You made my day!”

  1. Å sånt er jo så morsomt. Håper det skjer meg og min blogg også. Hadde mange følgere på min gamle blogg, men har desverre ikke fått de med meg videre. I mellomtiden vil jeg gratulere deg 🌸 Ikke så vanskelig å følge deg, du har jo så flotte innlegg👍🏼
    Gleder meg til ditt neste innlegg.
    Ha en fin dag videre!
    Klem

    1. Tusen takk, frklangard. Utfordringen er å ha en blogg der gjestene ønsker å komme tilbake, igjen og igjen og igjen. Jeg tror kke det høye lesertallet fra søndag vil holde seg stabilt, men kanskje noen kommer tilbake, og da er jeg fornøyd.

  2. Hej Ingrid!

    Jag skulle vilja komma i kontakt med dig för att diskutera ett potentiellt samarbete med din blogg. Skulle du kunna återkomma till min mail så kan jag berätta vidare 🙂

    Tack och ha en bra dag så hörs vi!

  3. Til lykke med rekorden, Ingrid! Dejligt at høre 🙂 – Og fortjent at du får flere og flere læsere! Jeg er glad for at jeg har lært din blog og dig at kende, og mig skal du i hvert fald ikke regne med at slippe af med igen 😉

  4. Gratulerer – så moro 🙂
    Kikker stadig innom, ikke alltid jeg legger igjen en beskjed, men tror du ser meg under «italia» besøkende he he he

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..