Noe å varme seg på

Vi går nå inn i tiden da det kan være kaldt, fuktig og guffent ute og da er det deilig med noe enkelt og godt å varme seg på inne, nemlig suppe. Ja, jeg har skrevet om supper flere ganger. Det er fordi jeg liker det så godt og så er det så enkelt og velsmakende, og det finnes et mengde varianter. Denne gangen har jeg laget en soppsuppe.Den blir ikke så delikat på fargen, men velger du kantarell, blir den mer guloransje. Denne har jeg laget av aromasopp, som også smaker nydelig, men favoritten er med kantarell.

Oppskrift på soppsuppen

Reklame

Publisert av

ingridtunheim

Hei, jeg er Ingrid og jeg bor på Jæren. Hjertelig velkommen til min blogg. Den handler om alt og ingenting fra min hverdag. Dagene hjemme, på hytta eller på jobb der jeg flyr rundt omkring som purser i SAS.

4 kommentarer om “Noe å varme seg på”

  1. Det er dejligt med en portion suppe på en kold dag. I dag skal jeg lave blomkålssuppe med karry 🙂 Det er en af vores yndlingssupper.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..