Altså, i går på hotellet startet jeg på enda en ny serie på Netflix. After life. Det er så fort gjort å se en serie/film for tiden i stedet for å laste ned en roman fra eBokBib. Den dårlige samvittigheten over manglende leselyst klorer seg fast til skulderen min.
Tony har mistet konen sin i kreft og må takle livet uten henne som han var gift med i 25 år, noe han ikke gjør. Tony er deprimert, ufordragelig og bitter og en skikkelig plage for alle rundt seg. Jeg irriterer meg grenseløst over fyren, men kan ikke la være med å se mer. Litt medfølelse får jeg jo også for denne deprimerte surpompen.
Spørsmål,
Ser på bloggen din du har strikket flere Dikkedaregense hvilken type garn har du brukt ?
Har kjøpt oppskriften fra linken petiteknit.
Hilsen Solveig
En har jeg strikket i Mini alpakka og Silk Mohair fra SandnesGarn, en tråd av hver og to har jeg strikket i Mini alpakka fra SandnesGarn og Plum fra Rauma. Lykke til og håper du blir fornøyd.
Tusen takk for svar:)
Bare hyggelig, Solveig.
Vi begynte faktisk å se akkurat den serien i går vi også. Tror vi så 3 episoder i går.
Blir spennende å se om han kommer ut av bitterheten og selvmedlidenheten etterhvert. 🙂
Vet du, HeidiElise, jeg så alle episodene i løpet av to kvelder i hotellsengen. 🙈
😃🤗