Det er bare noen få dager igjen før julen er her og jeg er i rute med ganske lave skuldre, men skal jobbe tre dager til før juleferien setter inn. Faktisk så har jeg aldri forberedt så lite til jul før som i år og det kjennes helt greit egentlig.
Jeg fant disse skjønne trestjernernene her om dagen og de fikk bli bli med meg hjem.
Jeg snublet over dem på Kremmerhuset, som også tilfeldigvis hadde all julepynt til halv pris.
De skal få pynte opp på sjenken min til over nyttår før de pakkes ned. I mine øyne er de helt perfekte, enkle og laget i tre.
De var stilige og ikke veldig typisk julepynt synes jeg, fikk lyst på de selv jeg hehe. Kul den kokos palmen du har der, jeg har den selv og digger den 🙂 Ønsker deg fine jobbe dager før julefri 🙂 Juleklem til fine deg 🙂
Akkurat det jeg liker, at de er så enkle og ikke har så mye julepreg, kun et hint. Ønsker deg en riktig god jul, Anita.
Eg har samme som deg og har min framme hele året 😀 God jul 🎄
Hei Anne-Lise. Ønsker deg en magisk fin jul. Juleklem fra meg til deg.