Good vibes, håper det er hva din weekend har vært fylt med.
Jeg har hatt to charterturer denne helgen med forskjellige utfordringer som tekniske problem med flyet på Skiathos og en syk passasjer. Heldigvis fikk vi kjempegod hjelp av lege og sykepleier som var passasjerer på turen, og oljelekasjen fra motoren fikk vi hjelp av en gresk flytekniker til å løse.I dag tidlig dro vi på hytta, Elen og jeg. Her ventet sol, 24 grader og Knut som har vært her mens jeg har vært på jobb. Disse stolene malte jeg hvite før jeg dro hjem for å jobbe, og jeg er så fornøyd med dem. Hvor sommerlig blir ikke dette når de rosa rosene springer ut på veggen.
Herlig enkel og inspirerende lektyre hører fine sommerdager til.
Det gjør også litt blomsterkonfetti i håret.
Elen og jeg har plukket blomster til å pynte gjesterommet med. Jeg elsker små ting som dette, blomsterkonfetti i håret og blomster på gjesterommet, selv til små feriegjester. Summer, I love you so much.
Jeg elsker også sommer! Og blomsterkonfetti og hjemmeplukkede buketter. Og det må være så skønt at have børnebørn 🙂
Så koseleg.
Nyt sommaren med veslejenta.
Ja, vi koser oss veldig. Neste sommer må det bli med begge jentene.
Hællenuttan så skjønn hu var med blomsterkonfetti i håret da 🙂 Herlig!!!
Godt det løste seg med de problemene ombord både med selve flykroppen og den andre kroppen 🙂 det var bra!!!
Her er det fortsatt en del uker igjen til ferien begynner, men jeg nyter hver ettermiddag og ikke minst helgene. Det er så godt å kunne sykle til jobben nå for været er så fint 🙂
Ha en fin uke! De hvite stolene er kjempefine!!!
Ja, sommertid er magisk. Jeg har en arbeidsperiode igjen før ferien min starter 27.juni til 19.juli.
Så fine stolene er i hvitt, sommerfarge de lux !
Skjønne lille Elen, må da kose seg enorm hos deg, slike stunder er gull verdt 🙂
Den dag idag, husker jeg mine stunder sammen med min bestemor, fine minner.
Så fint å høre at du husker ditt samvær med din bestemor, Helen. Jeg har aldri hatt besteforeldre og håper på at mine barnebarn og jeg skal ha fine opplevelser.
Så koselige bilder👏😊